Half Life 2||BÖLÜM6

2 0 0

Description

Gordon Freeman UYANDI !!

Black Mesa’da yaşanan faciadan sonra Combine güçlerinin Dünyayı işgal etmesiyle başlayan Yedi Saat Savaşı sonunda Wallace Breen, Dünyanın teslim olduğunu Combine kuvvetlerine bildirmiş, Birleşmiş Milletler adına Combine ile Dünya güçleri arasında Dünya güçlerinin tam teslimiyetini içeren bir barış anlaşması imzalamış, bunun sonucunda Dünya, Combine İmparatorluğu’nun egemenliği altına girmiştir. Dr. Breen’in tüm yardımlarına karşılık Combine kuvvetleri onu güç, para ve ödüllendirmekle kalmamış ayrıca onu dünyada yer alan Combine kuvvetlerinin başına geçirmişlerdir.

Gordon’un geri dönüşü anlaşılınca Wallace Breen Combine Overwatch subaylarına Gordon’un yakalanmasını veya öldürülmesini emreder. Bu Combine Overwatch’ın görev listesinde ilk sıraya getirilir. Freeman’ın yanında savaşmak için sivil halk da direnişe katılır. Ayrıca Xen’den gelmiş Vortigauntlar insan isyancılarla işbirliği yapar ve isyana destek olurlar. Çünkü Combine onlar için de daha büyük bir tehdittir.

Canlı yayınlara bekleriz :)
Canlı yayınlar ► https://www.twitch.tv/zelzele

Source: Youtube.com

Comments

About FunTvKids.com
We live and breathe movies everywhere 24/7 – making us the fuel for movies conversations around the world. Watch official videos free online. Discover our featured content
Sponsored
Subscribe Now

Subscribe to get exclusive videos

Yo, you had better fill this out, it's required.
I'm required!